MASTER Panelvan

Keşfet

Renault MASTER Panelvan

Renault MASTER Panelvan: güvenilir ve ekonomik

Renault MASTER Panelvan, önden çekişli ve arkadan itişli (tek veya çift arka teker) versiyonlarıyla, tüm beklentilerinizi karşılıyor. 2 Farklı yükleme yüksekliği, 3 farklı yükleme uzunluğu ve 2 farklı azami yüklü ağırlık ile komple bir ürün gamı. Yeni MASTER Panelvan , tüm zorlu görevlere hazır. Yapmanız gereken sadece, 11m3 ile 17m3 arasındaki Renault MASTER Panelvanınızı seçmek.

Mobil ofis

MASTER’ın ferah ve konforlu kabininde profesyonellik ön plana çıkıyor: Optimum görüş alanı, ayarlanabilir sürüş pozisyonu, ergonomik kumandalar, çok sayıda ve kolay erişilebilir saklama gözü ile MASTER tam anlamıyla bir mobil ofis. Yolcu koltuğunda bulunan döner masa bilgisayarınız ve dosyalarınız için alan sağlıyor. Öte yandan ön panel üzerindeki fatura-irsaliye taşıyıcı pratik bir çözüm sunuyor.

Twin turbo: İki kat performans

Yeni Energy dCi 165 motor seçeneğiyle 1,5l/100km’ye varan yakıt tasarrufu. Stop & Start ve Esm (Energy Smart Management – yavaşlarken enerji geri kazanımı) sistemleriyle bağlantılı Twin turbo teknolojisi sayesinde MASTER 6,9l/100km** yakıt tüketimi performansı sergiler.

Twin turbo'nun avantajları

Dizel motorlarda, düşük devirlerde yüksek tork ve artırılmış güç teknolojisi sürüş keyfini garanti eder. Motor daima en yüksek randıman aralığında çalışır ve bu da yakıt tüketimini, Co2 salımını ve verimliliğinizi anında olumlu etkiler.

Esp sistemi

Elektronik denge programı Esp, içerdiği 7 sensörle aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem aşağıdaki fonksiyonları içermektedir. Yokuş Kalkış Desteği Extended Grip (Yol Tutuş Desteği) Römork Savrulma Önleyici Esp sistemi, tüm MASTER ürün gamında standart olarak sunulmaktadır.

Hava yastıkları

Renault MASTER standart olarak sürücü hava yastığı ve opsiyon olarak yolcu hava yastığı ile donatılmıştır. Güç limitörlü, 3 noktalı emniyet kemerleri size özel bir güvenlik için, yükseklik ayarlıdır.

Geniş açılı geri görüş aynası

Şehir içinde ve kavşaklarda çok faydalı olan ve yolcu güneşliğinde yer alan bu kör nokta dikiz aynası, daha güvenli bir sürüşe destek oluyor.

Opsiyonlar / Aksesuarlar

Özel adaptasyonlar

Çelik tavan bagajı

Özel olarak MASTER için tasarlanan alüminyum tavan bagajda, yüklemeyi kolaylaştırmak için arka kısımda döner bir silindire yer verilmiştir. Galvanizli çelik merdiven ve şerit platform tavan üzerine yüklemeyi kolaylaştırır. (Aksesuar)

Kaydırmaz ahşap taban

Ahşap taban ve paneller MASTER’in yükleme bölümünün etkin şekilde korunmasını sağlar. Standart veya ağır kullanımlar için farklı tipleri mevcuttur. (Aksesuar)

Yük bağlantı halkaları

MASTER panelvanlarda, yükünüzü sabitlemeniz için standart olarak yük bağlantı halkalarına yer verilmiştir.

Tavan barları

Bar başına 46 kg’lık bir yük taşıma kapasitesine sahiptir. Maksimum yükleme kapasitesi: Barların ağırlığı dahil 200 kg. (Aksesuar)

270° Açılan arka kapılar

270° açılabilen ve mıknatısla sabitlenen arka kapı mekanizmaları sayesinde, yükleme noktasına tam olarak yanaşabilirsiniz. (Opsiyon)

Arka marşpiye

Yükleme bölümüne kolay erişim sağlar. (Arkadan itişli araçlarda standart)

Camlı ara bölme

Sürücünün yükleme bölümünü görebilmesi için, camlı sac ara bölme standart olarak sunulmaktadır.

Diferansiyel kilidi

Arkadan itişli motorlarda sunulan diferansiyel kilidi, zorlu zemin koşullarında kalkışa destek olur, çekişi güçlendirir. (Opsiyon)

Çeki demiri

3 tona kadar romörkleri, çeki demiri ile kolayca çekebilirsiniz. (Opsiyon/Aksesuar)

Daha fazla bilgi

Renault MASTER Panelvan yola çıkmaya hazır

*Gösterilen Renault MASTER Panelvan modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.